Tylko giganci decydują o cenach digital signage

digital signageJak wyżej nagłówek mówi, koszt tych modułów LED, które tworzą znalezione na Times Square, Tokio, Las Vegas i lokalnym międzypaństwowych gigantyczne ekrany spadła co najmniej o 15% w roku 2015, a co za tym idzie i digital signage spadło. Chociaż nie były zgodne szczególnie uważną na ceny tych rzeczy bardzo długo, że do mnie, wydaje się być zaskakująco dużym spadku w bardzo krótkim okresie czasu. W tym samym okresie wydaje się, że skoku 16mm pikseli stała się preferowanym rozmiar drogowych i ekranów montowanych budowlanych, w porównaniu z 20mm w poprzednim roku.

Ponieważ większość LED w digital signage są wykonane z mniejszych modułów, cena ta kropla skaluje się liniowo wraz z wielkością wyświetlacza (mierzona w stopach kwadratowych lub metrach kwadratowych, zazwyczaj) i oznacza, że ​​w wielu przypadkach, że 14×48 ‚billboard (standardowy rozmiar dla US na drogach billboardów digital signage) kosztuje około $ 155K w przeciwieństwie do mniej więcej $ 182K byłby to koszt w 2014 roku widziałem jeszcze większe krople dla starszych ekranów piksel 25mm skoku, ale większość sprzedawców i kupujących te dni wydają się być zainteresowani w lepszej rozdzielczości 16mm, 12mm i 10mm nawet wyświetlaczy.

Co to jest „plamki” ponownie?digital signage
Skok pikseli opisuje jak dużo miejsca jest pomiędzy poszczególnymi pikselami (elementy zdjęciu) z ekranu LED. Jeszcze w czasach monitorów CRT był nazywany „plamka” (i mierzone w ułamkach milimetra). W tych dniach na ekranach LCD i OLED wydaje mamy rozliczane w punktach na cal (dpi), który jest co prawda o wiele mądrzejszy rzeczą do zrobienia niż opisując swój smartfon jako posiadające boiska 0.001mm kropka. Takie zjawisko jest często obserwowane w digital signage. Ceny spadają zaś rozwijający się rynek powoduje zwiększenie standardów dla klientów.

Comments are closed.

Post Navigation