Trudny wybór 

Wszyscy pamiętamy swój pierwszy w życiu rower. Przeważnie był to czterokołowiec z wmontowanym kijem pod siedzeniem, za którego trzymał najczęściej tata lub dziadek.

Co dalej?

Kolejnym etapem było odczepienie bocznych kółek. Z czasem kij się również wykładało i trzeba było radzić sobie samemu, jeśli się zdarzyła wywrotka. I na dodatek trzeba było pamiętać o hamowaniu nogami. Całkowicie teraz inaczej wygląda oferta dwukołowców dla dzieci. Można tego doświadczyć odwiedzając sklep rowery Władysławowo. Obecnie pierwszym etapem nauki jazdy na rowerze to kontakt z rowerem biegowym. Można w domu handlowym rowery Władysławowo zetknąć się z różnymi typami tych rowerków. Do wyboru mamy plastikowe, drewniane, metalowe, z hamulcami i bez, z koszyczkami (głównie dla dziewczynek), z regulowanymi wysokościami siedzenia lub montowanymi na stało. U niektórych małych dwukołowców kierownice mają możliwość skrętu, u innych nie. To są tylko pobieżne oględziny z pozycji kupującego.

 

Oczywiście zapominałem o różnorodnej kolorystyce, ornamentach i wzornictwie. Przyglądając się ofercie pojazdów trójkołowych w rowerach Władysławowo dostrzegłem przy większości oprócz siodełka wygodne oparcie, pasy utrzymujące małego użytkownika na siedzeniu. Pan z obsługi sklepu zapytany o więcej szczegółów dodał jeszcze, że koła mają komory powietrzne, wysokość siedziska można regulować aż do trzech różnych poziomów, bez problemu można złożyć rowerek i schować np. do bagażnika. Wśród ofert znalazły się bardzo lekkie cudeńka jak również o nieco większej masie. Wszystko to uzależnione jest od zastosowanych materiałów i oczekiwań nie tyle samych dzieci lecz ich sponsorów. W każdym razie zakup rowerka nie jest prosty w realizacji ze względu na mnóstwo rodzajów i typów. Jednak jednego można być pewnym – w niedługim czasie będziemy wybierać kolejny i z pewnością nam pomogą w salonie  rowery Władysławowo.

4 Thoughts on “Trudny wybór 

  1. W sklepach brakuje doradców i fachowców, którzy znają się na rowerach i potrafią pomóc. Kiedyś wybrałem się do takie sklepu i facet nie potrafił mi nawet doradzić co będzie lepsze do miasta.

  2. To prawda że kadra w takich sklepach jest do dup…. Ale w tym sklepie we Władysławowie jest ok. Mieszkam tam i kupowałam rower. Doradzili mi i jeszcze udało się wynegocjować kilka dodatków za darmo.

  3. Miałem podobny dylemat i skończyłem z rowerem cholenderskim z którego jestem zadowolony. Muszę zajrzeć do tego sklepu we Władysławowie

  4. Polecam ten sklep. Mają całkiem fajny wybór rowerów i faktycznie potrafią doradzić.

Post Navigation