Nocne podróże samochodem

Widząc urządzenie do pomiaru prędkości kierujący zwalnia na moment, po czym znów wraca do wcześniejszej prędkości. Rząd zamiast naprawiać bardzo zły stan powierzchni asfaltowych, ciągle inwestuje w zbędne fotoradary. Polskie trasy aż proszą się o zmianę nawierzchni, naprawę ogromnej ilości dziur. Policja planuje walczyć z piratami drogowymi także w inny sposób, a mianowicie za pomocą nowoczesnych aparatów laserowych do pomiaru prędkości. Obie strony uparcie walczą pomiędzy sobą. Jedna o zmniejszenie liczby fotoradarów, druga o jeszcze większą kontrolę ruchu drogowego oraz kierowców. Są trasy, gdzie maszynki te są potrzebne, ale w większości przypadków fotoradary stawiane są niepotrzebnie. Czy znikną one chociaż częściowo z ulic? Czy to naprawdę zmniejszą ilość kolizji samochodowych? Wszystko okaże się wkrótce.

Gdansk wypozyczalnia samochodow

Gdansk wypozyczalnia samochodow

Na maszynkach państwo zarabia dwa razy. Kierujący pojazdami są wkurzeni, także ci z wypozyczalnia samochodow Gdansk . Zwierzchnicy tłumaczą się, że duża ilość urządzeń spowodowana jest niewielką ilością dróg asfaltowych, a porównując do innych krajów jest ich wybitnie mało. Jednak oburzenie ze strony kierowców ciągle jest i pewnie zawsze będzie.
Od jakiegoś czasu na polskich drogach roi się od fotoradarów. Są one wszędzie, poukrywane za koszami na śmieci, na drzewach. Można powiedzieć, że przybywa ich niczym grzybów po ulewie. Fotoradary są w stanie wykonać nawet 400 fotografii na dzień. Ale czy to ograniczy ilość stłuczek samochodowych? Taki jest właśnie cel. Kierowcy burzą się uważając, że chodzi tylko i wyłącznie o kasę. Jest to maszyna służąca do zarabiania kasy.

Comments are closed.

Post Navigation