Możliwość wyboru sprzętu RTV i AGD

Młoda kobieta sprząta dywan odkurzaczem

Obywatele naszych zachodnich sąsiadów mają wyższy poziom ekonomiczny niż przeciętni Polacy. Częściej decydują się wymieniać sprzęt gospodarstwa domowego na nowszy lub bardziej funkcjonalny na danym etapie życia. Po prostu stać ich na wymianę sprzętu o ile nie do końca spełnia ich oczekiwań. Odstawiany na boczny tor sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i może jeszcze posłużyć innym użytkownikom.

Sklep branżowy agd Władysławo wpadł na pomysł poszerzenia swojej oferty sprzedażowej właśnie o taki używany, dając mu drugie życie. Propozycja takiego posunięcia wyszła od jednego z pracowników sklepu agd Władysławo, który jakiś czas temu przebywał u naszych zachodnich sąsiadów i zauważył opisane wyżej zjawisko. Początkowo kierownictwo domu handlowego agd Władysławo z pewną rezerwą podchodziło do wysuniętej propozycji. Jednak ostatecznie zdecydowano o przygotowaniu jednego z pomieszczeń magazynowych i sprowadzono kilkanaście sztuk używanego sprzętu domowego różnego przeznaczenia.

Artykuły zanim dotarły do salonu agd Władysławo zostały poddane kompleksowemu przeglądowi przez fachowców w celu dokładnego sprawdzenia ich stanu technicznego. Kolejnym etapem pozyskania klientów było rozreklamowanie oferty używanej aparatury przez różnorodne kanały: radio i prasa lokalna, środki komunikacji miejskiej, ulotki w miejscach publicznych. Zainteresowanie ofertą używanego sprzętu gospodarstwa domowego przeszło najśmielsze oczekiwania pomysłodawców.

Z pewnością przyczynił się do tego fakt, że na większość używanego sprzętu dawano pewien okres gwarancji uzależniony od jego zużycia. W razie wystąpienia konieczności naprawy gwarantowano  fachowca, który profesjonalnie podejdzie do problemu. Poszerzenie oferty sklepu agd Władysławo o tego typu sprzęt było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i uzupełniło lukę na rynku z tej branży.

4 Thoughts on “Możliwość wyboru sprzętu RTV i AGD

  1. Takie sklepy we Władysławowie nie mają przyszłości bo tylko 3 miesiące w roku mają zbyt… trochę głupota ale w sumie dobrze że cokolwiek się dzieje na tym zadupiu.

  2. Polecam ten sklep kupowałam tam sprzęt do domu i powiem szczerze że był droższy niż w sieciówkach ale licząc paliwo to i tak wyszło taniej i mam serwis plus sklep pod ręką więc z czystym sumieniem mogę gorąco polecić ten sklep.

  3. fajtłapa on Listopad 10, 2017 at 5:02 pm said:

    Wybór wyborem ale mam wrażenie że ludzie zapominają do czego służy AGD i RTV … zaczynają się absurdy takie jak w artykule. Stary sprzęt był dobry i wytrzymywał długo powinniśmy raczej powrócić do jakości, a nie miliona opcji.

  4. Wojciech on Listopad 10, 2017 at 5:03 pm said:

    Zgadzam się z tym Panem. Sklep jest ok bo mieszkam we Władysławowie i kupuje tam sprzęt agd i rtv ale jakość zdecydowanie spadła.

Post Navigation