Leśna podróż – zagrożenia

Jadąc trasę leśną czy też drogą koło której jest las często można natknąć się na dziką zwierzynę. Przed dzikimi ssakami kierujących pojazd ostrzega umowny znak, czyli żółty trójkąt z naszkicowanym w środku jeleniem – nie można go ignorować, bo jest to informacja, że na danej trasie wstępowanie dzikich ssaków pod koła samochodów może występować bardzo często.

Gdańsk wypożyczalnia samochodów

Gdańsk wypożyczalnia samochodów

Zapewne nikt nie chciałby znaleźć pod kołami swego auta martwego zwierzaka, dlatego też trzeba szczególnie uważać zwłaszcza w porachplanuje akurat zjeść pasztet z zająca czy z prawdziwego dzika…ale wiedzmy, że jest to zabronione.
Pod pojazd mogą wpaść różnego typu zwierzęta, od zająca po ogromnego dzika czy łosia. Jest to niebezpiecznie nie tylko dla samych zwierząt, ale i też dla nas – kierujących pojazdami. Dzik uderza z ogromną prędkością, często spisując nas na straty, a sam wychodzi z tego w jednym kawałku. Wypozyczalnia samochodow Gdansk jest całkowicie bezpieczna od tego rodzaju wypadków, ponieważ swoje pojazdy trzyma w garażu.

Comments are closed.

Post Navigation