Gumki barrona i Michały

gumki barronaKilka dni temu usłyszałem że mój kolega Michał nosi gumki barrona. Zastanawiałem się co to jest bo wszyscy się śmiali. Postanowiłem zapytać znajomego, który jest farmaceutą. Wytłumaczył mi że to gumki na hemoroidy, które mają wyciągać krew z obolałych miejsc. Odrazu pojawiło się kolejne pytanie. Skąd ma te hemoroidy.

Śledztwo wokół gumek barron.

Zrobiłem małe śledztwo co robi że ma aż taki problemy z tyłkiem. Przez pierwszy tydzień nic nie zauważyłem. Zachowywał się jak każdy w tym wieku. Nic szczególnego, może poza jednym szczegółem, codziennie widział się zhemoroidy drugim Michałem i nosił gumki barrona w odbycie. To pierwsze nawet nie było dziwne, byli kumplami. Śledztwo trwało już drugi tydzień i już chciałem się poddać, a tu nagle dowiedziałem się że drugi Michał też ma gumki barrona i chodzi jakoś dziwnie. Odrazu miałem trop. To co robią że muszą je nosić dzieje się u jednego z nich w domu.

W końcu progres?

Pewnej piątkowej nocy postanowiłem się zakraść pod dom w którym się spotkali. Nie było to łatwe bo na podwórku biegał olbrzymi wilczur. Zwabiłem go szynką z kanapki, która sobie zrobiłem do pracy i szybko przeskoczyłem na śmietnik, który był odrazu pod oknem, w którym się świeciło światło. To co zobaczyłem przeszło wszystkie moje wyobrażenia o powodzie noszenia gumek barrona.

Szokujące odkrycie.

gejeByli gejami i uprawiali seks. Tak często się spotykali że mieli hemoroidy po tym co robili. Rodzice jednego z Michałów pracowali zawsze na drugiej zmianie więc codziennie się mogli widywać. Skończyło się tak że oboje idąc do szkoły wyglądali jak kowboje, a na dodatek cierpieli na hemoroidy i musieli nosić gumki barrona. Dotarło do mnie że to się źle dla nich skończy bo w końcu w ogóle nie będą mogli usiąść. Postanowiłem im powiedzieć że wiem.

 

Ta rozmowa skończyła się kłótnią  i groźbami więc nic nie zdziałałem. Ale teraz po pewnym czasie oboje chorują. Gumki barrona nadal noszą i nic się nie zmieniło. A ja choć nie jestem homofobem to tej dwójki akurat unikam.

 

Comments are closed.

Post Navigation