Elektryczny samochód dla policji

elektryczny samochód dla policji

elektryczny samochód dla policji

Samochód policyjny to pojazdy używane przez policję, aby pomóc w ich obowiązków patrolowania i reagowania na incydenty. Typowe zastosowania policyjnego samochodu obejmuje transportu dla funkcjonariuszy, by dotrzeć z miejsca wypadku szybko, do transportu podejrzanych, lub do patrolowania przestrzeni, zapewniając jednocześnie wysoki efekt odstraszający widocznością. Niektóre samochody policyjne są specjalnie przystosowane do pewnych miejscach (np. praca na ruchliwych dróg) lub dla niektórych czynności (np. do transportu psów policyjnych lub oddziały bombowe).

Pierwszy pojazd mógł osiągnąć prędkość 16 mil na godzinę (26 km / h) i przemierzać odległość 30 mil (48 km), przed jego baterii potrzebne do ładowania. Samochód został zbudowany przez miejskiego inżyniera mechanika Franka Loomis. Kosztował 2 400 dolarów co w tamtych czasach było dość pokaźną suma. Pojazd został wyposażony w oświetlenie elektryczne. Pierwszym zadaniem do którego używano pojazdy było przewożenie pijanych ludzi.

W niektórych miejscach, samochód policyjny może być również nieoficjalnie znany jako samochód policjanta, czarno-biały, top wiśni, ekspres, kanapkę z dżemem lub samochodu panda. W zależności od konfiguracji świateł awaryjnych i barw, samochód policyjny może być uznana wany za bardzo wyraźny i rzucający się w oczy. Kopalnią powyższej wiedzy była  strona fotopedia.com/items/flickr-15620160. Dziękuję za uwagę miły czytelniku.

Comments are closed.

Post Navigation