Digital Signage w restauracjach

WyświetlaczStek i  digital signage?, Nie ma żadnych wątpliwości, że rynek gastronomiczny  zmieni się w  najbliższej przyszłości. Rosnące zaniepokojenie opinii publicznej dla przejrzystości w wartości odżywczej i jakości żywności, którą spożywają w restauracji i fast food miejscach zdaje się rzucać iskier na tej proszku beczki z prochem. Można by przyjąć, że przepisy będą przekazywane, w pewnym momencie, wymagające przemysłu gastronomicznego, aby wyświetlić informacje o wartościach odżywczych lub restauracji może zdecydować, że jest coś, co należy zrobić dla zachowania przejrzystości. W każdym razie, to doskonała okazja dla wykonawców niskonapięciowych i maklerów, aby dostać się na parterze w lukratywnym rynku.

Cyfrowy znak digital signage w instalacji jest bardzo prosty do zrozumienia i zainstalować. Po rozłączeniu Górze zwykle na suficie lub ścianie wysokiej lokalizacji, ekran cyfrowy jest zabezpieczony. A „Media Player” jest podłączony do znaku cyfrowego, który dostarcza treść że znak będzie wyświetlany. W takim wypadku użytkownik końcowy jest właściciel restauracji, którzy chcieliby, aby wyświetlić informacje o wartościach odżywczych, jak również specjały dnia, promocje lub przechowywania godzin. Treści mogą być tworzone przy użyciu oprogramowania treść generacji uruchomione na komputerze PC lub laptopie.

 

Digital Signage pomoże prowadzić restaurację?

 

Decydując się na produkt digital signage, aby użyć do wyświetlania sama istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę. Będziemy chcieli, aby upewnić się, że wyświetlacz może zapewnić optymalne wrażenia wizualne. Oznacza to, że wyświetlacz jest na tyle duża, aby być widoczne z każdego miejsca w przestrzeni swojego klienta, a wyświetlacz zapewnia wysoką jakość obrazu nawet przy oglądaniu pod kątem wyłączenia osi. godziny klient w pracy powinny być również brane pod uwagę. Cykl pracy i czas pracy z wyświetlacza zastosowanego w 24-godzinnym restauracji będzie znacznie więcej niż jednego stosowanego w Luncheonette, który jest otwarty tylko do 3:00 po południu, więc potrzebne jest bardziej trwały i wytrzymały produkt. Również światła otoczenia w przestrzeni swojego klienta muszą być brane pod uwagę. Jeżeli umieszczenie wyświetlacza w przestrzeni z dużą ilością naturalnego światła, ważne jest, aby upewnić się, że wybrane urządzenie jest wystarczająco jasne, aby zapewnić wiadomość Twojego klienta jest wyświetlany prawidłowo.

Jeśli chodzi o obsługę digital signage, dobrą wiadomością jest to, że większość marek sprzedawanych przez ADI, takich jak LG Pro, ostry Professional, płaska, ViewSonic i BenQ, które świadczą usługi na miejscu wyświetlaczu cyfrowym, a ta usługa jest wliczona w cenę zakupu ekran. Więc instalatorzy nie muszą się martwić o konieczności obsługi tych urządzeń, ponieważ producent znak obsługuje tę ważną kwestię.

 

Digital signage to przyszłość?

Dzięki możliwości RMR na spadek ze względu na napływ konkurencji głębokich kieszeni z firm kablowych i majsterkowiczów systemów alarmowych, znaki cyfrowe otworzyć nowy rynek dla naszej branży. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do głębokości tym nowym rynku, po prostu chodzić lub jeździć swój obszar i policzyć znaki cyfrowe widoczne; są one pojawiały się wszędzie. Teraz weź pod uwagę, że każdy klient niemieszkalne, istniejące lub nowe, jest okazją do sprzedaży nowego RMR.

Teraz jest czas, aby zacząć i chwycić niektóre z tych zdrowych możliwości RMR. Aby pomóc Ci zacząć Systems Support Group ADI jest dostępny, aby pomóc ułożyła pełny zestaw, który będzie zawierał wszystko, czego potrzeba do montażu cyfrowego podpisu. Zadzwoń do grupy wsparcia ADI Systems na 1.800.ADI.SYS1 lub lokalny oddział i zacząć korzystać z oznaczeń cyfrowych dziś. Digital signage w restauracji to przyszłość dla każdego kto chce sprostać wymaganiom coraz to bardziej wymagających klientów.

Comments are closed.

Post Navigation